Conventum Örebro


BOKNING & FÖRFRÅGAN

För bokning och förfrågningar på möten och event. 
Telefon: 019-766 45 00 
Email: konferensbokning@conventum.se

 

FRÅGOR OM NÖJESARRANGEMANG

För mer information om våra nöjesarrangemang klicka här, eller maila bokning@conventum.se 

 

LEDNING

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
Mobil: 073-642 4929
anders.karlsson@conventum.se

 

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
Mobil: 0703 56 81 28
diana.pettersson@conventum.se

Dennis Neogard
Säljare
Telefon: 019-766 45 21
Mobil: 070-795 93 33
dennis.neogard@conventum.se

Jessica Gruvald
Projektledare
Telefon: 019-766 45 83
jessica.gruvald@conventum.se

Linn Pettersson
Konferenskoordinator
Telefon: 019-766 45 81
linn.pettersson@conventum.se

Maria Wizell
Konferenskoordinator
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Marie Jansson
Konferensvärdinna
Telefon: 019-766 45 23
konferens@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Ansvarig Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

 

RESTAURANG & KÖK

Jakob Axelsson
Restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
jakob.axelsson@conventum.se

Margareta Ingman
Restaurangkoordinator
Telefon: 019-766 45 63
margareta.ingman@conventum.se

 

EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se

 

DRIFT

Albin Paulsson
Tf. Anläggningschef
Telefon: 019–766 45 02   
albin.paulsson@conventum.se

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se


MONTERSERVICE

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

Magnus Carlsson


Magnus Carlsson

Sabaton


Sabaton

Al Pitcher


Al Pitcher

Fredrik Lindström - Mänskligheten


Fredrik Lindström - Mänskligheten

Sjung med Spångberg och Chris Kläfford INSTÄLLT


Sjung med Spångberg och Chris...

DANNY SAUCEDO


DANNY SAUCEDO

Klara Zimmergren


Klara Zimmergren