Conventum Örebro


BOKNING & FÖRFRÅGAN

För bokning och förfrågningar på möten och arrangemang upp till 200 personer.
Telefon: 019-15 69 00
Email: konferensbokning@conventum.se


För större möten och arrangemang kontakta någon av våra säljare, kontaktuppgifter finns nedan.

 

LEDNING

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
Mobil: 073-642 4929
anders.karlsson@conventum.se

 

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
Mobil: 0703 56 81 28
diana.pettersson@conventum.se

Dennis Neogard
Säljare
Telefon: 019-766 45 21
Mobil: 070-795 93 33
dennis.neogard@conventum.se

Jessica Gruvald
Projektledare
Telefon: 019-766 45 83
jessica.gruvald@conventum.se

Tom Oleson
Projektledare
Telefon: 019-766 45 62
tom.oleson@conventum.se

Linn Pettersson
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 81
linn.pettersson@conventum.se

Maria Wizell
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Marie Jansson
Konferensvärdinna
Telefon: 019-766 45 23
konferens@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Ansvarig Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

 

RESTAURANG & KÖK

Jakob Axelsson
Restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
jakob.axelsson@conventum.se

Stefan Brodin
Köksmästare
Telefon: 019-766 45 42
koksmastare@conventum.se

Margareta Ingman
Restaurangkoordinator
Telefon: 019-766 45 63
margareta.ingman@conventum.se

Claes Billingmark
Hovmästare
Telefon: 019-766 45 38
restaurang@conventum.se

 

EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se

Christine Grimstrand 
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 15
christine.grimstrand@conventum.se


DRIFT

Albin Paulsson
Tf. Anläggningschef
Telefon: 019–766 45 02   
albin.paulsson@conventum.se

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se


MONTERSERVICE

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

Grease


Grease

Lennie Norman - Gubbvarning


Lennie Norman - Gubbvarning

Karl Johan Skolas julkonsert


Karl Johan Skolas julkonsert

DANNY SAUCEDO – THE RUN(A)WAY SHOW


DANNY SAUCEDO – THE RUN(A)WAY SHOW

Arvingarna 30 år - I takt med tiden


Arvingarna 30 år - I takt med tiden

Ta det som en man


Ta det som en man

En kväll med Petter


En kväll med Petter