Conventum Örebro

BOKNING & FÖRFRÅGAN 

För bokning och förfrågningar på möten och event.
Telefon: 019-766 45 00
Email: konferensbokning@conventum.se

FRÅGOR OM NÖJESARRANGEMANG

För mer information om våra nöjesarrangemang klicka här, eller maila bokning@conventum.se 

PLATSCHEF

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
Mobil: 073-642 4929
anders.karlsson@conventum.se

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
Mobil: 0703 56 81 28
diana.pettersson@conventum.se

Jessica Gruvald
Projektledare
Telefon: 019-766 45 83
jessica.gruvald@conventum.se

Maria Wizell
Konferenskoordinator
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Ansvarig Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

RESTAURANG & KÖK

Jakob Axelsson
Restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
jakob.axelsson@conventum.se

Margareta Ingman
Restaurangkoordinator
Telefon: 019-766 45 63
margareta.ingman@conventum.se

EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se

DRIFT

Ulf Ingman
Tf. Logistikansvarig
Telefon: 019–766 45 02   
ulf.ingman@conventum.se 

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se

MONTERSERVICE / UTHYRNING*

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

Conventum hyr ut montermaterial, möbler och porslin. I sortimentet finns bord, stolar, belysning, mattor, monterväggar, avskärmningstyger med mera.

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

Rubrik


Rubrik

Nya Svenska Ord med David Sundin


Nya Svenska Ord med David Sundin

Weeping Willows


Weeping Willows

Petter - En kväll med Petter


Petter - En kväll med Petter

WINTER SOUNDS


WINTER SOUNDS

Conventums julgala 2021


Conventums julgala 2021

Räkhäst


Räkhäst