Conventum Örebro

BOKNING & FÖRFRÅGAN 

För bokning och förfrågningar på möten och event.
Telefon: 019-766 45 00
Email: konferensbokning@conventum.se

FRÅGOR OM NÖJESARRANGEMANG

För mer information om våra nöjesarrangemang klicka här, eller maila bokning@conventum.se 

PLATSCHEF

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
anders.karlsson@conventum.se

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
diana.pettersson@conventum.se

Dennis Neogard
Projektledare
Telefon: 019-766 45 04
dennis.neogard@conventum.se

Maria Wizell
Projektledare
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Anna Junghagen
Boknings-och möteskoordinator
Telefon: 019-766 45 81
anna.junghagen@conventum.se

Josephine Persson
Boknings-och möteskoordinator
Telefon: 019-766 45 85
josephine.persson@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Nöjeschef
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

RESTAURANG & KÖK

Leo Hanff
Biträdande restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
leo.hanff@conventum.se

Margareta Ingman
Restaurangkoordinator
Telefon: 019-766 45 63
margareta.ingman@conventum.se

EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se

DRIFT

Ulf Ingman
Logistikansvarig
Telefon: 019–766 45 02   
ulf.ingman@conventum.se 

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se

MONTERSERVICE / UTHYRNING*

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

Conventum hyr ut montermaterial, möbler och porslin. I sortimentet finns bord, stolar, belysning, mattor, monterväggar, avskärmningstyger med mera.

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

The Waterboys


The Waterboys

Darin


Darin

Djungelboken - The Musical


Djungelboken - The Musical

Måns Zelmerlöw


Måns Zelmerlöw

Euskefeurat


Euskefeurat

Anders Jansson - Mina sinnens fulla bruk


Anders Jansson - Mina sinnens...

Mårten Cvetkovic


Mårten Cvetkovic