Conventum Örebro


BOKNING & FÖRFRÅGAN

För bokning och förfrågningar på möten och arrangemang upp till 200 personer.
Telefon: 019-15 69 70
Email: konferensbokning@conventum.se


För större möten och arrangemang kontakta någon av våra säljare, kontaktuppgifter finns nedan.

 

LEDNING

Håkan Bergström
VD
Telefon: 019–15 69 01
Mobil: 070-848 14 84
hakan.bergstrom@conventum.se

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
Mobil: 073-642 4929
anders.karlsson@conventum.se

 

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
Mobil: 0703 56 81 28
diana.pettersson@conventum.se

Karin Forsgren
Säljare
Telefon: 019-766 45 26
Mobil: 072-35 84 779
karin.forsgren@conventum.se

Lisa Ericsson
Säljare
Telefon: 019-766 45 04
Mobil: 070-860 90 52
Lisa.ericsson@conventum.se

Jessica Gruvald
Projektledare
Telefon: 019-766 45 83
jessica.gruvald@conventum.se

Tom Oleson
Projektledare
Telefon: 019-766 45 62
tom.oleson@conventum.se

Linn Pettersson
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 81
linn.pettersson@conventum.se

Maria Wizell
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Marie Jansson
Konferens
Telefon: 019-766 45 23
konferens@conventum.se

Margareta Ingman
Konferens
Telefon: 019-766 45 63
konferens@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Ansvarig Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

Emelie Landström
Nöjessamordnare Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 25
emelie.landstrom@conventum.se


RESTAURANG & KÖK

Silvester Mujkic
Restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
restaurang@conventum.se

Michael Lundmark
Köksmästare
Telefon: 019-766 45 42
koksmastare@conventum.se


EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se


DRIFT

Ulf Ingman
Anläggningschef
Telefon: 019–766 45 02
Mobil: 070-815 69 05  
ulf.ingman@conventum.se

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se


MONTERSERVICE

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

Chippendales


Chippendales

Trollkarlen från Oz


Trollkarlen från Oz

Samlarbil 25-26 mars 2017


Samlarbil 25-26 mars 2017

Plura på turné


Plura på turné

Travel & Taste


Travel & Taste

Jerry Williams


Jerry Williams

Tommy Nilsson


Tommy Nilsson