Conventum Örebro


BOKNING & FÖRFRÅGAN

För bokning och förfrågningar på möten och arrangemang upp till 200 personer.
Telefon: 019-15 69 70
Email: konferensbokning@conventum.se


För större möten och arrangemang kontakta någon av våra säljare, kontaktuppgifter finns nedan.

 

LEDNING

Håkan Bergström
VD
Telefon: 019–15 69 01
Mobil: 070-848 14 84
hakan.bergstrom@conventum.se

Anders Karlsson
Platschef
Telefon: 019-766 45 41
Mobil: 073-642 4929
anders.karlsson@conventum.se

 

FÖRSÄLJNING, EVENT & MÖTEN

Diana Pettersson
Chef Event & Möten
Telefon: 019-766 45 20
Mobil: 0703 56 81 28
diana.pettersson@conventum.se

Karin Forsgren
Säljare
Telefon: 019-766 45 26
Mobil: 072-35 84 779
karin.forsgren@conventum.se

Petrit Mustafa
Säljare
Telefon: 019-766 45 04
Mobil: 072 85 85 109
petrit.mustafa@conventum.se

Jessica Gruvald
Projektledare
Telefon: 019-766 45 83
jessica.gruvald@conventum.se

Tom Oleson
Projektledare
Telefon: 019-766 45 62
tom.oleson@conventum.se

Linn Pettersson
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 81
linn.pettersson@conventum.se

Maria Wizell
Konferensplanerare
Telefon: 019-766 45 16
maria.wizell@conventum.se

Marie Jansson
Konferens
Telefon: 019-766 45 23
konferens@conventum.se

Peter "Pyrre" Lindqvist
Projektledare Dryckesmässor med mera
Telefon: 019-766 45 07
Mobil: 070-813 34 03   
pyrre.lindqvist@conventum.se

Fredrik Mudda Johansson
Ansvarig Conventum Nöje
Telefon: 019-766 45 82
fredrik.johansson@conventum.se

RESTAURANG & KÖK

Silvester Mujkic
Restaurangchef
Telefon: 019-766 45 08
Mobil: 070-834 83 55
silvester.mujkic@conventum.se

Micael Åman
Köksmästare
Telefon: 019-766 45 42
koksmastare@conventum.se

Margareta Ingman
Restaurangkoordinator
Telefon: 019-766 45 63
margareta.ingman@conventum.se

Dennis Neogard
Restaurang och Eventsamordnare
Telefon: 019-766 45 21
Mobil: 070-795 93 33
dennis.neogard@conventum.se


EKONOMI

Mikaela Åhman
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 14
mikaela.ahman@conventum.se

Christine Grimstrand 
Ekonomiassistent
Telefon: 019-766 45 15
christine.grimstrand@conventum.se


DRIFT

Ulf Ingman
Anläggningschef
Telefon: 019–766 45 02
Mobil: 070-815 69 05  
ulf.ingman@conventum.se

VAKTMÄSTARE
Telefon: 019-766 45 48
vaktmasteri@conventum.se

HUSFRU
Fikreta Mujkanovic
Telefon: 019-766 45 68
husfru@conventum.se


MONTERSERVICE

Hans Holmberg
Avdelningschef/Projektledare
Telefon: 019-766 45 03
Mobil: 070-927 20 31
hans.holmberg@conventum.se

 

Anläggningskarta Hitta hit/Parkera Bo Konsert Allmänt Äta

Det händer på Conventum

Tomas Andersson Wij


Tomas Andersson Wij

Nationalteaterns Rockorkester


Nationalteaterns Rockorkester

Uno Svenningsson


Uno Svenningsson

Darin


Darin

Vintergalan 2017 EXTRA INSATT DAG!


Vintergalan 2017 EXTRA INSATT DAG!

Mora Träsk


Mora Träsk

Janne Schaffer möter Ted Gärdestad


Janne Schaffer möter Ted Gärdestad